Afdrukken

Omgeving

Administratief Centrum “Kanunnikenhuis”
Speelhof 10
3840 BORGLOON
tel. 012 67 36 91

Contactgegevens:
Els Arnauts
Sectorcoördinator Ruimte
tel. 01267 36 90
e-mail: els.arnauts@borgloon.be

Ruth Stevens
Bestuurssecretaris ruimtelijke ordening
tel. 012 67 36 08
e-mail: ruth.stevens@borgloon.be

Evy Appeltans
Deskundige ruimtelijke ordening
tel. 012 67 36 92
e-mail: evy.appeltans@borgloon.be

Nathalie Steegmans
Milieuambtenaar – duurzaamheidsambtenaar
tel. 012 67 36 93 (enkel op afspraak)
e-mail: nathalie.steegmans@borgloon.be

Evi Boiten
Deskundige milieu, landbouw en lokale economie
tel. 012 67 36 07
e-mail: evi.boiten@borgloon.be

Kris Stevens
Secretariaat ruimtelijke ordening – huisvesting
tel. 012 67 36 91
e-mail: kris.stevens@borgloon.be

Openingsuren dienst Omgeving

Openingsuren
Administratief Centrum

Openingsuren
Dienst Omgeving

Maandag

     09.00 u. - 12.00 u.
     Namiddag gesloten

     Voormiddag op afspraak
     Namiddag gesloten

Dinsdag

     Voormiddag gesloten
     14.00 u. - 19.00 u.

     Voormiddag gesloten
     Namiddag vrij aanmelden

Woensdag

     09.00 u. - 12.00 u.
     14.00 u. - 16.00 u.

     Voormiddag op afspraak
     Namiddag op afspraak

Donderdag

     09.00 u. - 12.00 u.
     14.00 u. - 16.00 u.

     Voormiddag op afspraak
     Namiddag op afspraak

Vrijdag

     09.00 u. - 12.00 u.
     Namiddag gesloten

     Voormiddag op afspraak
     Namiddag gesloten

afdrukken