Borgloon Bon

 

Geef een lokaal cadeau via de Borgloon Bon

De Borgloon Bon is een lokale cadeaubon die je aankoopt via de stad en opkoopt bij een deelnemende lokale handelaar. De papieren cadeaubon kan je aankopen op de dienst Toerisme - Site Stroopfabriek - Stationsplein 8. Je kan de cadeaubon ook digitaal aankopen via de webshop.

Heb je een Borgloon Bon ontvangen?

Via deze link controleer je de houdbaarheidsdatum van jouw verkregen Borgloon Bon. Ook het beschikbare saldo kan je hier raadplegen.

Bij welke Loonse handelszaken kan je de Borgloon Bon opkopen?

Via deze link vind je een up to date overzicht van alle deelnemende Loonse handelaars. Via de zoekbalk kan je zoeken op naam. De handige lijst en grondplan geven een overzicht waar de handelaar zich bevindt.

Handelszaak Adres Website
AGB Streekproductenwinkel Stationsplein 8 www.stroopfabriek.be
Atelier Thiery Courtois St.-Truidersteenweg 548 www.thierrycourtois.be
Beautylounge Sofie Kogelstraat 3B www.beautyloungesofie.be
Clerinx-Adons Tongersestraat 10  
De Kapelanij Padonck 10 www.dekapelanij.be
De Kleine Theeboom Truierweg 59 www.dekleinetheeboom.be
De Smaakfabriek Stationsplein 8 www.desmaakfabriek.be
Herenkapsalon Jasmien Papenstraat 6  
Kapsalon Hair-in-Style 2.0 Steenstraat 4  
Keramiek Dominique Gelis Nielstraat 71A www.dominiquegelis.be
Keramiek Freya Brikhof 22 www.keramiekfreya.be
Keramiek Peter Michel Nielstraat 58 www.keramiek-petermichel.be
Leonidas Steenstraat 3 www.borgloon.leonidas.be
Mademoiselle Albertina Daalstraat 45 www.mademoiselle-albertina.be
Maison Quinze Bergstraat 15 www.maisonquinze.be
Massagetherapie Hyrze Graethempoort 46A  
Medisch Pedicure Heidi Kroekstraat 5 www.hendriks-medischpedicure.be
Musthave Sittardstraat  
Raf's Bike Shop Graaf Lodewijkplein 7A www.rafsbikeshop.be
Restaurant Grevenhuis Markt 5 www.grevenhuis.be
Restaurant Nyde Tongersesteenweg 30 www.nyde.be
Taverne De Klee Kleestraat 10 www.de-klee.be
Wikon Computers Stationsstraat 27A www.wikon.be
Z(h)and & Glas Gotemstraat 64 www.zandenglas.jimdofree.com

Hoe kan ik een Borgloon Bon aankopen om cadeau te geven

Je kan de Borgloon Bon aankopen via de webshop.
Of op de dienst Toerisme - Stationsplein 8 - site Stroopfabriek.

Meer info over de Borgloon Bon

  • De bonnen zijn beschikbaar in volgende coupures: € 5 - € 10 - € 20 - € 50. Deze zijn vrij te combineren om tot een gewenst bedrag te komen.
  • Omdat elke cadeaubon een unieke QR- en cijfercode krijgt, is de cadeaubon beschermd tegen vervalsing want de bon wordt pas in het systeem geactiveerd op het moment dat deze wordt aangekocht.
  • Bonnen blijven na verkoop en activering één jaar geldig.
  • De consument kan de geldigheidsduur van de bonnen online controleren.
  • De Borgloon Bon kan je gebruiken als betaalmiddel bij de deelnemende ondernemingen. Zij kunnen het bedrag van de cadeaubon onmiddellijk digitaal innen via de app. Als het aankoopbedrag niet de volledige waarde van de cadeaubon bedraagt, dan blijft het restbedrag nog steeds actief op de kaart, gedurende de geldigheidstermijn.
contact-icon

Contactinformatie

Lokale economie
Administratief centrum Kanunnikenhuis
Speelhof 10
3840 Borgloon
België
Gesloten
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak
14:00 - 19:00
Enkel op afspraak
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak
14:00 - 16:00
Enkel op afspraak
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak
14:00 - 16:00
Enkel op afspraak
09:00 - 12:00
Enkel op afspraak
Gesloten