Adressen cultuurverenigingen

Carnavalvereniging De Foute Ruiters

Voorzitter: Anja Dedry

Tel.: 0478 62 22 74

neven_marc@hotmail.com

Carnavalvereniging De Feestbeeste

Voorzitter: Corina Bierwerts

Tel.: 0476 76 14 79

bella-dekoe@hotmail.com

Carnavalvereniging Ridders van de Katteköp

Voorzitter: Bart Martens

Tel.: 0497 86 64 47

dakwerkenmartens@telenet.be

Carnavalvereniging Ridders van de Ceuleman

Voorzitter: Jos Lowette

Tel.: 0475 86 45 23

jos.lowette@lowetteagrotechnic.be

Carnavalvereniging Was Looz

Voorzitter: Jorg Budo

Tel.: 0478 96 43 73

jorgbudo@gmail.com

Carnavalvereniging De Kastaars

Voorzitter: Patrick Moens

Tel.: 0472 57 48 54

cvdekastaars@hotmail.be

Kookclub A Point

Voorzitter: André Vanacken

Tel.: 0476 40 12 45

andre@vanacken.be

Kookclub Artisjok

Voorzitter: Greet Ghijsens

Tel.: 0497 23 36 03

greet.ghijsens@telenet.be

Kookclub Pootkruid

Voorzitter: Hugo Ory

Tel.: 0479 42 41 60

hugo.ory@telenet.be

Reumatoïde Artritis

Voorzitter: Regina Proesmans

Tel.:012 74 27 85

zelfhulpgroepreuma@hotmail.com

The Stroke Brothers

Voorzitter: Michael Renaers

Tel.: 0497 82 01 41

michaelrenaers@hotmail.com

Buurtcomité Kortestraat - Klappoel

Voorzitter: Guy Coemans

Tel.: 0477 17 81 45

guy.coemans@hotmail.com

The Dream Catchers

Voorzitter: Ria Wouters

Tel.: 0497 46 29 57

ria.wouters1@telenet.be

Gezinsbond Borgloon

Voorzitter: Etienne Gonnissen

Tel.: 0474 61 67 08

etienne.gonnissen@telenet.be

K.V.L.V. Kerniel

Voorzitter: Hilde Lindelauf

Tel. 012 74 36 18

hilde_lindelauf@hotmail.com

Femma Borgloon

Voorzitter; Jenny Bamps

Tel.: 012 74 52 90

bampsjenny@gmail.com

K.V.L.V. Gors-Opleeuw

Voorzitter: Daniëlle Seron

Tel.: 012 26 15 43

danielleseron@hotmail.com

Liberale Vrouwen Borgloon

Voorzitter: Carine Robijns

Tel.: 0494 64 92 15

jo.feytons1@telenet.be

VIEF

Voorzitter: Magda Teuchie

Tel.: 0477 49 39 13

magdateuchie@gmail.com

Landelijke Gilde Haren Bommershoven Widooie

Voorzitter: Frank Tits

Tel.: 0494 61 95 40

frank.tits1@telenet.be

Loonse toneelgroep

Voorzitter: Jacqueline Willems

Tel.: 0496 65 11 19

willemsjacqueline@hotmail.com

Toneel Onder Vrienden Hoepertingen

Voorzitter: Bruno Vanistendael

Tel.: 0499 75 98 07

brunovanistendael@hotmail.com

Gezinskoor Jesseren

Voorzitter: Lut Rouffaer

Tel.: 012 74 73 47

lutrouffaer@hotmail.com

Zangkoor St. Cecilia Rijkel

Voorzitter: Hilda Boffin

Tel.: 011 68 78 23

jeffthys@telenet.be

Zangkoor Jubilate Hoepertingen

Voorzitter: Christiane Milis

Tel.: 011 68 18 59

christiane.milis@gmail.com

Zangkoor St. Cecilia Borgloon

Voorzitter: Bernadette Maes

Tel.: 012 74 22 09

bernadette.maes@hotmail.com

D-4-Life

Voorzitter: Nathalie Colmonts

Tel.: 0472 65 89 51

nathalie.colmonts@gmail.com

Koninklijke Muziekmaatschappij 'De Ware Vrienden' Bommershoven

Voorzitter: Georges Sampermans

Tel.: 0477 80 95 92

bellingsjeroen@hotmail.com

Koninklijke Fanfare Hoop in de Toekomst

Voorzitter: Reginald Materne

Tel.: 0476 76 24 46

materne@telenet.be

Koninklijke Harmonie 'Kunst na Arbeid' Gors-Opleeuw

Voorzitter: Eward Ruyter

Tel.: 0486 40 77 74

kna@telenet.be

Geschiedkundige kring Kanunnik Daris

Voorzitter: Ivo Gilisen

Tel.: 0476 08 16 43

ivo.gilisen@telenet.be

Werkgroep CoLoHa

Voorzitter: Christine Princen

Tel.: 011 69 85 74

awouters.princen@telenet.be

Samana Hoepertingen

Voorzitter: Lea houbrechts

Tel.: 012 74 58 63

ria.moers@skynet.be

Samana Borgloon

Voorzitter: Rosa Van Hoecke

Tel.: 012 67 23 03

rosa.vanhoecke@telenet.be

Samana Jesseren

Voorzitter: Lieve Schalenbourg

Tel.: 012 74 36 48

lieveschalenbourg60@hotmail.com

Tuin Hier

Voorzitter: Cecile Plasmans

Tel.: 012 21 45 97

cecileplasmans@hotmail.com

Leefpunt Natuurpunt Borgloon

Voorzitter: Luk Robijns

Tel.: 012 74 29 29

luk.robijns@hotmail.com

Feestkomiteit Tongersesteenweg

Voorzitter: Linda Jamart

Tel.: 0472 32 78 18

benoit.wathion@telenet.be

 

 

 

 

 

 

contact-icon

Contactinformatie

Cultuur
Administratief centrum Kanunnikenhuis
Speelhof 10
3840 Borgloon
België
09:00-12:00
14:00-16:00
09:00-12:00
Gesloten
Gesloten
09:00-12:00
14:00-19:00
09:00-12:00
14:00-16:00